Čerpací stanice, maloobchodní prodejny

Nabídněte svým zákazníkům naši kávu na čerpacích stanicích či maloobchodních prodejnách.  V dnešní době stále roste obliba „kávy s sebou“. Vaši klienti chtějí výbornou kávu a chtějí ji rychle. Proto potřebujete schopného partnera, který Vám pomůže připravit jim rychle tu nejlahodnější kávu.

Kávovary naší společnosti JDE Professional jsou ideální pro samoobslužný prodej. Nabízíme Vám komplexní řešení zahrnující technologii včetně surovin pro přípravu nápojů a technického servisu.

Více o našich technologiích

Restaurace s rychlým občerstvením a jiné příležitosti k podávání kávy

Zákazníci kaváren a restaurací s rychlým občerstvením mají v dnešní době na kávu stále vyšší nároky. Jsou znalí kávy a ví, co od ní mají očekávat. Káva je pro ně často důležitou a neodmyslitelnou součástí jejich jídla. Podávání kvalitní a výborné kávy proto může do značné míry pozitivně ovlivnit loajalitu Vašich zákazníků a současně přinést nárůst Vaší ziskovosti. Být druhý nejlepší už dnes zkrátka nestačí. My Vám nabízíme kávové řešení vysoké kvality bez dalších starostí.

Rádi Vám také připravíme nabídku naší kávy a čaje pro organizace pořádající různé společenské akce a večírky a firmy zajišťující catering. Dále pro kina, muzea, zábavné parky, stadiony, divadla, aerolinky či vlaky.

V dnešní době tráví lidé cestováním mnohem více času než kdy dříve. Vlaková nádraží, letiště, autobusová nádraží a všechny ostatní způsoby dopravy poskytují skvělou příležitost, jak cestujícím nabídnout šálek znamenité horké kávy. A my Vám k tomuto účelu dodáme spolehlivé kávové systémy, které připraví výbornou kávu rychle a pohodlně. Pokud obsluhujete velký počet osob najednou, naše kávovary Vám pomohou tento objem ještě navýšit. Dalším významným benefitem je, že se naše snadno ovladatelné kávovary naučíte obsluhovat velmi rychle. Nejdůležitější pro Vás však je skutečnost, že svým cestujícím budete moci servírovat jedinečnou a vysoce kvalitní kávu, horkou čokoládu a čaj, kvůli kterým se k Vám budou znovu a znovu vracet.

Více o naší kávě

Zdravotnická zařízení

Ať už provozujete malou lékařskou praxi nebo velkou nemocnici, Vaši pacienti, návštěvníci a personál potřebují místo, kde by si odpočinuli a načerpali novou energii. Na šálku dobré kávy nebo čaje tu opravdu velmi záleží. Naše kávovary jsou snadno ovladatelné a stejně tak snadno se také čistí. Ochranné vakuové balení kávy Cafitesse spolehlivě uchovává kvalitu kávy a splňuje i ty nejpřísnější hygienické požadavky.

Více o našich produktech

Vzdělávací instituce

V rámci tohoto segmentu si můžete představit univerzity, školy a různé vzdělávací instituce. Počínaje místností pro zaměstnance, přes jídelnu až po konference konané v prostorách školy, káva je vždy důležitým faktorem, který přispívá k hladkému průběhu Vaší vzdělávací činnosti. My nabízíme pro všechny členy Vašeho kolektivu, studenty i návštěvníky šálek vynikající čerstvě vařené kávy podle jejich chuti připravený (ať už s obsluhou nebo samoobslužně) za okamžik pouhým stisknutím tlačítka.

Více o našich technologiích