O nás

Divize JACOBS DOUWE EGBERTS Professional společnosti JACOBS DOUWE EGBERTS CZ s.r.o. je součástí dynamicky se rozvíjející mezinárodní korporace JACOBS DOUWE EGBERTS, která v současné době působí ve více než 80 zemích světa prostřednictvím lokálních poboček či distributorů.

Naše společnost poskytuje svým klientům komplexní řešení kávy a čaje pro jejich podnikání. Pro širokou síť restaurací, kaváren, hotelů, kanceláří, zařízení společného stravování a dalších institucí zajišťujeme dodávky kvalitní kávy a čaje, doplňkového sortimentu a nejmodernějších technologií včetně jejich servisu. Mezi naše značky patří prvotřídní zrnková káva Piazza d’Oro, unikátní koncept kávy pro snídaně a kongresy Cafitesse, zrnková i mletá káva Douwe Egberts, a čaje Pickwick. Snažíme se respektovat individuální odlišnosti a požadavky zákazníků a vytvořit jim nabídku produktů a služeb šitou na míru.

Více o řešeních pro Vaši kávu a čaj

Profesionálové v oblasti kávy

Kávě se naše společnost věnuje již více než 260 let a je podstatou a smyslem našeho podnikání. Svým zákazníkům vždy nabízíme kávu prvotřídní kvality vyrobenou z těch nejlepších kávových zrn.

K profesionální přípravě lahodného šálku kávy také neodmyslitelně patří moderní a inovativní technologie, o jejichž servis a správné nastavení se stará náš tým techniků, kteří působí ve všech regionech ČR.   

To nejvhodnější kávové řešení se snažíme nabídnout všem, od velkých po malé zákazníky, od zákazníků v segmentu HOREKA (hotely, restaurace, kavárny), přes kanceláře a instituce až po zařízení společného stravování:

  • Piazza d'Oro – kávový koncept nejkvalitnějšího espressa pro náročné zákazníky
  • Cafitesse - unikátní kávový systém, který připravuje lahodnou kávu rychle a ekonomicky pro velké množství spotřebitelů

My v JDE Professional  usilujeme o neustálou inovaci svých výrobků a znalostí, abychom mohli nabízet zákazníkům co nejlepší řešení pro trvale se rozvíjející podnikatelské prostředí.

Více o našich produktech

Jak pracujeme

Trh gastronomie je velmi specifický. I v rámci jednoho segmentu zákazníků se mohou požadavky a potřeby značně lišit. Abychom zajistili nejvhodnější kávové řešení pro Vaše podnikání, provede náš specializovaný obchodní zástupce analýzu Vašich potřeb a požadavků. Po instalaci zařízení, kterou zajistí náš vyškolený technik, vyškolíme také Vaše zaměstnance o všech aspektech zacházení s kávou, přípravy kávy a jejího servírování. Naším cílem je, abyste podávali tu nejlepší kávu, na kterou se Vaši zákazníci budou vždy s chutí vracet.